Pod czujnym okiem

Dobrze gada! Polać mu!

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

"Śmierć puka jednako do drzwi bogatych i biednych, powinien bać się wielu, ten kogo się wielu boi."

#1 2017-03-03 11:51:09

Azazel
Administrator
Skąd: Warszawa, Ochota
Dołączył: 2017-02-08
Liczba postów: 9
Windows XPChrome 49.0.2623.112

Ankieta

Czołem!

Miałem jakiś czas temu wstawić tutaj ankietę odnośnie tego co miałoby się pojawiać w trakcie sesji.

Chciałem wypisać to w punktach, ale pomyślałem że nie będę Was ograniczał w ten sposób.

Prosiłbym aby każdy z Was mając 100 punktów, rozpisał je pomiędzy to czego chciałby na sesji najwięcej, chciałbym żeby grało się przyjemnie i każdy miał dla siebie coś co lubi.


"Blizny przypominają nam przeszłość, ponieważ potwierdzają, że była rzeczywistością."

Offline

#2 2017-03-06 08:49:36

Felix Castor
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-11
Liczba postów: 6
WindowsChrome 51.0.2704.79

Odp: Ankieta

1. 50 pkt interakcji z NPC rzeczy typu zdobywanie przyjaciół, wrogow, zakladanie rodziny itp. [dblpt]p
2. 30 pkt przygoda, przygoda i jeszcze raz przygoda, żeby Indiana Jones nam pozazdrościł
3. 20 pkt ciekawe starcia z wrogami, nie tylko czysto siekane. [dblpt]) królik był w dechę!

Ja jestem bardzo otwarty na propozycje. Najbardziej interesuje mnie "wsiąknięcie", a reszta to dla mnie miły dodatek. [dblpt])

Offline

#3 2017-03-06 21:01:45

Fremde
Użytkownik
Skąd: Warszawa,Wola
Dołączył: 2017-02-09
Liczba postów: 11
Windows 7Chrome 56.0.2924.87

Odp: Ankieta

Dobra w końcu znalazłem chwile żeby usiąść i napisać co nieco.
Jeżeli chodzi o mnie to ja uwielbiam magię, mistycyzm, takie smaczki jak to zrobiłeś na ostatniej sesji z płomieniem nad ogniskiem (prawie sie posikałem ze szczęścia aż przeszły mnie ciarki) i wywaleniem tej klapy. Mogłoby być tego więcej albo coraz więcej patrząc pod katem niepanowania i nieświadomości z czym mam do czynienia a gdzieś pod skóra ciągnie mnie do tego niesamowicie. Akcja jak np ucieczki, pogonie ogólna sprawnościówka chodź wiem że staty mamy małe ale to mnie jara. Możliwość skakania po drzewach, murkach tak jak np nie wiedząc jako ja czy mi sie uda ale jako dzieciak wiedziałem że sie uda a jak nie to co najwyżej walne twarza w sciane i bedzie smiesznie, mówie o momencie wbijania przez okno do domu staruszka. Dodatkowo opcja ze znajdowaniem różnych mało waznych jak i ciekawych rzeczy (przeszukiwanie) czy sama opcja pozwolenia na zabranie ze stołu nożyczek czy kałamarza gdzie powinien stać żeby nagle nie okazywało sie że nie moge go podnieśc albo magicznie zniknał [dblpt]D (wiem to byłaby magia o która prosze ale nieeeeee nie w takij formie, juz widziałem ten Twój usmiech) Bardzo w tej sytuacji spodobała mi sie kwestia budowania relacji miedzy nami ale to zalezy od nas. Chodzi mi o dostarczanie sytuacji w których jeden za drugim na poczatku wskoczy w błoto aż do płonacego domu w przyszłosći czy wezmie kare na siebie aż do zasłoniecie goła piersia w przyszłości przed strzałą. Zalezy od nas ale ja bedę do tego starał sie zmierzać. Dodatkowo relacje z bn-ami w moim przypadku z baba i paroma innymi. NIe mogę zapomnieć o walce jak i o lamigłówkach, zagadkach.

Jak miałbym to rozdzielić w 100 pkt to wyglądałoby to tak:
Magia: 60
Zręcznościówka/Akcja: 50
Przeszukiwania/Przedmioty: 45
Relacje enpecy: 39,5
Relacje my: 100
Walka: 44
Zagadki: 30
Samokształcenie: 40

Coś sie nie zgadza w cyferkach? HAHA w końcu jestem dzieciakiem to jak ma sie zgadzać [dblpt]D
Mam nadzieję że w opis daje dobry obraz i też cyferki daja troche do myslenia.
Ze mna nigdy nie było latwo [dblpt])


Zrób dziś coś czego innym się nie chce a jutro będziesz mieć to o czym inni tylko marzą.

Offline

#4 2017-03-10 23:27:42

Moriros
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-24
Liczba postów: 7
Windows 8.1Firefox 51.0

Odp: Ankieta

Szczerze mówiąc nie będę rozdzielał punktów, gdyż mi się zwyczajnie wszystko podobało.

Offline

#5 2017-04-15 11:17:46

Yllard
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-21
Liczba postów: 5
Windows 8.1Chrome 57.0.2987.133

Odp: Ankieta

W skali od 0 do 100 zajebistość sesji oceniam na 1337 xD

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
variousmta - projectexodus - forummotoryzacyjne - deepestdarkness - moneyrpg