Pod czujnym okiem

Dobrze gada! Polać mu!

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

"Śmierć puka jednako do drzwi bogatych i biednych, powinien bać się wielu, ten kogo się wielu boi."

#1 2017-03-06 15:19:32

Felix Castor
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-11
Liczba postów: 6
WindowsChrome 51.0.2704.79

Felix Castor

1. Szkoda że Dziadek odszedł. On zawsze wszystko wiedział i mógłby nam pomóc.
2. TEN ZAJĄC BYŁ OKROPNY!!!! Tak bardzo chciałem pomóc chłopakom, a nie mogłem się ruszyć. Mam nadzieje, że już nigdy go nie spotkamy.
3. Baba jest miła, choć ciągle się jej trochę boję, bo ona umie czary, a ja nie chce być fioletowy jak Fremde.
4. Mamy nową koleżankę, Walerię. Przyszła do nas bo już nie lubi Kaspara. Ha!
5. Obrzucenie domu Kaspara kamieniami było gupie. Nie chcę pakować się w kłopoty, bo rodzice się denerwują.
6. Tata upolował SAMOTNIE OGROMNIASTEGO NIEDŹWIEDZIA!!!! Chciałbym być tak silny i odważny jak on, żeby zostać rycerzem! I dostałem od taty niedźwiedzie pazury. Muszę ich pilnować.
7. Nie lubię kar. Niepotrzebnie dałem się zauważyć.
8. Baba powiedziała, że znaleźliśmy JAJO SMOKA!!! Super! Teraz będziemy je ochraniać aż się wykluje i polecimy zwiedzać inne miasta, które są daleko.
9. Poznaliśmy miłą Panią z długimi uszami. Wydaje mi się że jest trochę smutna. Może zrobię jej jakiś prezent.

Offline

#2 2017-03-06 21:57:02

Azazel
Administrator
Skąd: Warszawa, Ochota
Dołączył: 2017-02-08
Liczba postów: 9
WindowsChrome 56.0.2924.87

Odp: Felix Castor

Fremde! Przenieś proszę swój post, pod swój temat o twojej nazwie [dblpt]D Ładujesz się z butami do Felixa, jego tata może być niezadowolony.. a widziałeś co zrobił z niedźwiedziem? [sred])


"Blizny przypominają nam przeszłość, ponieważ potwierdzają, że była rzeczywistością."

Offline

#3 2017-03-06 22:26:57

Fremde
Użytkownik
Skąd: Warszawa,Wola
Dołączył: 2017-02-09
Liczba postów: 11
Windows 7Chrome 56.0.2924.87

Odp: Felix Castor

Wybacz nie zauważyłem że każdy ma zrobić swój wątek.


Zrób dziś coś czego innym się nie chce a jutro będziesz mieć to o czym inni tylko marzą.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
necropl - fs13 - borunquest - ace - brutalnazabawamta